Apmokėjimas ir pristatymas

1. Bendros prekių siuntimo nuostatos

Prekės išsiunčiamos tą pačią arba kitą darbo dieną po užsakymo apmokėjimo.
Esant atvejui, kad prekė(-ės), už kurią(-ias) yra apmokėta, neturime, mes per kiek įmanoma trumpą laiką (tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną) susisieksime su klientu ir pranešime klientui, kada prekė bus pristatyta. Klientui atsisakius laukti prekės iki nurodytos pristatymo datos, klientas privalo patvirtinti apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą el.paštu [email protected], bei nurodyti sąskaitą ir sąskaitos gavėjo duomenis, į kurią bus grąžinami pinigai. Pinigai už apmokėtą prekę grąžinami per 10 darbo dienų (imtinai) nuo kliento patvirtinimo elektroniniu paštu [email protected] apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą.
Savaitgaliais, valstybinių švenčių metu ar nedarbo dienomis, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

2. Apmokėjimas

Apmokėti už užsakytas prekes galite banko pavedimu, internetine bankininkyste (tarpininkaujant Paysera) arba per PayPal.

Atsiskaitant banko pavedimu:

 1. Užsisakius prekes mūsų interneto svetainėje, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas laiškas.
 2. Šiame laiške yra visa reikalinga informacija apmokėti už prekes banko pavedimu: gavėjo pavadinimas, sąskaitos numeris, taip pat užsakymo numeris, kurį nurodykite mokėjimo paskirtyje (pvz., „#9999“):
  Duomenys, reikalingi banko pavedimui:
  Gavėjas: UAB “East Scandinavia Company”
  Sąskaitos numeris: LT874010051002150872
  Bankas: Luminor Bank AS
  Įmonės kodas: 303387085
 3. Internetu arba Jums patogiame banko skyriuje atlikite pavedimą eurais, užsakymas bus pradėtas vykdyti pinigams pasiekus mūsų sąskaitą.

Atsiskaitant per internetinę bankininkystę:

 1. Kai išsirenkate prekes, kurias norite pirkti, eikite į savo krepšelį ir spauskite mėlyną mygtuką apačioje „Apmokėjimas“, kuris Jus nukreips į apmokėjimo puslapį.
 2. Puslapyje „Apmokėjimas“ užpildykite duomenis apie save (Vardas, Pavardė, Adresas, Pastabos), tuomet apačioje pasirinkite „Mokėti internetine bankininkyste“ (su „Paysera“ logotipu) ir spauskite mėlyną mygtuką „Apmokėti“.
 3. Jus nukreips į mokėjimai.lt puslapį, kurio dešinėje matysite bankų pavadinimus, kuriais galima atsiskaityti (žr. paveikslėlį apačioje). Išsirinkite savąjį banką, spauskite ant jo, ir Jus nukreips į Jūsų banko elektroninės bankininkystės puslapį, kur prisijungę galėsite įvykdyti mokėjimą. Gavę Jūsų apmokėjimą (paprastai tai trunka kelias minutes), prekes išsiųsime jau kitą darbo dieną.

Mūsų sąskaitos duomenys pateikiami ir čia:
Gavėjas: UAB “East Scandinavia Company”
Sąskaitos numeris: LT874010051002150872
Bankas: AB DNB Bankas
Įmonės kodas: 303387085
Įmokos kodas: Jums bus suteiktas unikalus užsakymo numeris

Galite atsiskaityti ir naudodamiesi PayPal. Jei dar neturite susikūrę savo PayPal sąskaitos, tai padaryta labai paprasta, ir užtrunka tik kelias minutes: PayPal puslapis.

3. Prekių pristatymas

Jūsų užsakytas prekes siunčiame AB „Lietuvos paštas“ registruota siunta.
Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 2–4 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių.
Šio tipo siuntimas kainuoja €1,99.
Taip pat galima užsisakyti siuntimą per „LP Express“ terminalus. Tokio tipo siuntimas kainuoja €1,99. Siunta šiuo būdu pristatoma į LP Express paštomatą, ne į namus. Renkantis šį pristatymo būdą, prašome prie užsakymo pastabų nurodyti, į kurį paštomatą (adresas) pageidaujate gauti siuntą. Nenurodžius, bus siunčiama į arčiausiai esantį paštomatą.

Į Europos Sąjungos šalis, Norvegiją ir Šveicariją siuntimas kainuoja €3,99.

4. Konfidencialumas

Visi užsakymai siunčiami be mūsų logotipo ar kitokių reklaminių etikečių/lipdukų, kurie leistų identifikuoti siuntinio turinį.
Ant siuntinio užrašomi tik siuntėjo ir gavėjo kontaktiniai duomenys. Siuntėjas – privatus asmuo, todėl ir siuntinys atrodo kaip privatus, pašto darbuotojai/siuntų tarnybų darbuotojai/kurjeriai ar kiti žmonės nežino, koks yra siuntinio turinys.

5. Grąžinimas

Jei Jūsų įsigyta prekė yra pažeista, ne tokia, kokios norėjote ir pan., yra galimybė ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus. Daugiau apie tai skaitykite čia.