Daugkartinės sauskelnės – ekologiška ir ekonomiška

Šiuo metu labai populiarėja daugkartinės sauskelnės – ekologiška ir ekonomiška alternatyva įprastoms vienkartinio naudojimo sauskelnėms. Nors jų kaina gali išgąsdinti, ilguoju laikotarpiu išlaidos sieks tik 10 proc. to, ką išleistumėte naudodami vienkartines sauskelnes.

nestumo testas

Ar žinojote, kad per pirmus 6 kūdikio gyvenimo mėnesius vidutiniškai sunaudojama virš 1000 vienkartinių sauskelnių! Per visą sauskelnių naudojimo laikotarpį, vienam vaikui gali prireikti net iki 6000 sauskelnių, o tai sudaro net 1 toną šiukšlių.

Vienkartinės sauskelnės ne tik labai žalingos aplinkai, tačiau ir jūsų jaunos šeimos ekonomikai, kuomet ir šiaip patiriama daug išlaidų. Daugkartinio naudojimo organinės sauskelnės gali sutaupyti kelis šimtus eurų per visą laikotarpį, kuomet vaikeliui reikia sauskelnių. Paskaičiuota, kad daugkartinėms sauskelnės išlaidos siekia 10 kartų mažiau nei vienkartinėms.

Organinė medvilnė – sveikam kūdikiui

Tačiau svarbiausias dalykas – jūsų kūdikio sveikata. Organinė medvilnė, esanti daugkartinėse sauskelnėse, užtikrina, kad jūsų vaikelis neturės kontakto su nenatūraliais audiniais. Kūdikių oda labai plona, todėl ji kaip kempinė gali sugerti bet kokias medžiagas iš aplinkos, įskaitant ir žalingas. Štai kodėl audiniai, su kuriais vaikas turi nuolatinį kontaktą, turėtų būti pagaminti tik iš natūralių, nekenksmingų žaliavų. Organinė medvilnė, priešingai nei įprastai kultivuojama medvilnė, auginama nenaudojant dirbtinių chemikalų, tarp jų ir pesticidų. Be to, organinė medvilnė auginama tausojant gamtą, todėl nenuodtabu, kad pastaraisiais metais, augant suvokimui, organinė medvilnė išstumia įprastą.

Jaunosios mamos taip pat turėtų pirmenybę teikti natūralioms medžiagoms, tarp jų ir organinei medvilnei. Kadangi daug laiko praleidžiate su mažyliu, taip padėsite ne tik sau, bet ir jam/jai.

Daugkartinės sauskelnės